Aktualitet

Digjet automjeti gjatë natës në Krujë, shoqërohen 6 persona


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:06 - 10/05/21 |
mapo.al

Një automjet ka marrë flakë gjatë natës në Krujë.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:30.


Sipas policisë është përfshirë nga flakët në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H. Lidhur me ngjarjen janë shoqëruar gjashtë persona.

Njoftimi i Policisë:Më datë 09.05.2021, në orën 22:30, në Krujë  ka marrë flakë në parkim mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetasit S. H.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes ku ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit 6 persona, janë sekuestruar pamje filmike si dhe janë kryer disa kontrolle banesash.

Materialet i kaluan Prokuorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë.

11


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas