Aktualitet

Digjet “BMW” në Durrës – Autorët filmohen nga kamerat me bidona benzine
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:56 - 15/01/21 |
mapo.al

Zbardhen detaje të reja nga djegia e makinës tip “BMW” në Durrës.Duket se kanë qenë dy persona që i kanë vënë flakën mjetit në pronësi të të identifikuarit me iniciale R.Xh., me dy bidona benzinë.


“BMW”-ja ka qenë e parkuar në katin e parë të banesës së poseduesit. Sipas burimeve policore, autorët janë filmuar përgjatë aksionit nga kamerat e sigurisë.Në pamjet filmike, ata duken teksa i lënë bidonat në tokë, të gjetura tashmë nga policia dhe të sekuetruara në cilësinë e provave materiale.Puna vijon për identifikimin dhe kapjen e autorëve, ndërkohë që nga bidonat pritet të dalin gjurmat e gishtërinjve.


LEXO EDHE:

Durrës – Digjet gjatë natës “BMW”, shoqërohen në komisariat disa persona

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas