Aktualitet

Digjet gjatë paradites një automjet në Vlorë, policia jep detajet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:23 - 01/05/21 |
mapo.al

Një automjet është djegur paraditen e sotme në Vlorë. Policia ka bërë me dije se makina në pronësi të E.B. ka qenë i parkuar në lagjen “Osman Haxhiu”, në momentin kur është përfshirë nga flakët.


Tashmë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


Njoftimi i policisëSot, rreth orës 10:30, në lagjen “Osman Haxhiu”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i parkuar, i markës “Renault”,  në pronësi të shtetasit E. B.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas