Aktualitet

Digjet kabina elektrike në Fushë-Krujë, 500 familje pa energji


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:07 - 11/09/19 |
ro ot

Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët në Fushë-Krujë mbrëmjen e sotme. Kabina ndodhet në lagjen “Kastrioti”. Sipas raportimeve të para, falë ndërhyrjes në kohë rekord të zjarrfikësve, zjarri është shuar dhe është evituar shpërthimi i kabinës që mund të kishte shkaktuar tragjedi. Ndërkohë kabina ka dalë jashtë përdorimit dhe rreth 500 familje janë aktualisht pa energji elektrike.


foto galeri


foto galerifoto galeri
foto galeri 

1


Etiketa: , , , ,

Pas