Aktualitet

Digjet makina e gruas së gjyqtarit të njohur, dyshohet e qëllimshme               Publikuar në : 15:57 - 15/05/19 |
mapo.al

Një automjet është djegur në Tiranë gjatë orëve të natës. Burimet i thanë Mapo-s se automjeti është në pronësi të bashkëshortes së një gjyqtari.


Bëhet fjalë për gjyqtarin e Krimeve të Rënda Sokol Binaj. Denoncimi është bërë në komisariatin nr. 2 në Tiranë, ndërsa dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Mjeti “Opel Corsa”, ngjyrë vishnje, ka qenë i parkuar në rrugë, pranë pallatit ku banon familja Binaj. Bashkëshortja e Binajt punon në Prokurori, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

/MAPO.al


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas