Aktualitet

Digjet shtëpia në Korçë, vdes 65-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:57 - 18/10/21 |
mapo.al

Një 65-vjeçar ndërroi jetë pasditen e sotme në Korçë, pasi shtëpia ku jetonte u përfshi nga flakët.


Viktima është identifikuar si Vasil Dolani. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 11 të qytetit juglindor.


Raportohet se policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendin e ngjarjes.Shkaqet e zjarrit ende nuk dihen.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas