ShowBizz

Dikur në një lidhje me Ledrin, sot Dafina Zeqiri fotografohet me të dashurën e tij

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:10 - 18/06/20 |
mapo.al

Lidhja e Dafina Zeqirit me Ledri Vulën ka qenë një ndër më të përfolurat dhe ata, një nga çiftet më të dashur të showbizit.


Por pas një farë kohe lidhja mori fund duke thyer zemrat e shumë fansave që adhuronin t’i shihnin bashkë.


Sot, ata janë miq aq të mirë, sa Dafina pozon me të dashurën e Ledrit, Sara Hoxhën.Dafina dhe Ledri janë duke punuar për një bashkëpunim dhe me siguri Sara është duke u bërë shoqëri.

Një marrëdhënie për t’u pasur zili!


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas