Bota

Dikur shofere për nxënësit e shkollave, sot pornostare


               Publikuar në : 21:45 - 15/03/19 |
mapo.al

Puna e përditshme e saj ishte transporti i fëmijëve për në shkollë dhe kthimi për në shtëpi. Por, kjo punë duket se nuk i ka siguruar të ardhura të mjaftueshme për të kënaqur të gjitha dëshirat e saj, apo për të realizuar ndonjë ëndërr të mbetur në sirtar.


Alexa Tomas, një 32-vjeçare nga Valencia e Spanjës, vendosi që t’i bashkohej botës së filmave me “pullë të kuqe”. Edhe pse shumë vonë, për shkak të moshës së madhe, ngjitja e shkallëve nga ana e saj ka qenë e pandalshme.

<
>
C_29_fotogallery_1020665__ImageGallery__imageGalleryItem_6_image-1 C_29_fotogallery_1020665__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image C_29_fotogallery_1020665__ImageGallery__imageGalleryItem_8_image C_29_fotogallery_1020665__ImageGallery__imageGalleryItem_9_image C_29_fotogallery_1020665__ImageGallery__imageGalleryItem_10_image


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas