Aktualitet

Dikur shoqe të ngushta, kriset miqësia mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:54 - 15/05/21 |
mapo.al

Dikur, dy shoqet e ngushta Adrola Dushin dhe Xhesika Berberin i shihnim shumë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës në rrjete sociale ndërsa tani ato as nuk ndiqen bashkë.


Ato s’bënin thuajse asgjë të ndara dhe i tregonin të gjithëve vlerësimin e madh që kishin për shoqërinë e tyre.


Kohët e fundit, ndjekësit vunë re një ftohje të raporteve mes Adrolës dhe Xhesikës, të cilat s’po i shihnim më bashkë.Me të drejtë, publiku mendoi se shoqëria e tyre ishte prishur, por ishte Xhesika ajo që mohoi gjithçka dhe tregoi se kjo s’do të ndodhte kurrë.“Unë dhe Adrola nuk jemi zënë dhe s’ka për të ndodhur kurrë. Jemi në zemrat e njëra-tjetrës”,- tha modelja më herët.Mirëpo, ndodhi pikërisht ajo që supozohej të mos ndodhte kurrë. Marrëdhënia e tyre është krisur dhe kush më mirë se rrjetet sociale mund ta tregojë këtë?

Fansat e modeleve ka vënë re se vajzat nuk e ndjekin më njëra-tjetrën në Instagram, ndërsa “ndarja” e tyre ka qenë pa zhurmë.

 

Asnjëra prej të dyjave s’ka reaguar publikisht, mirëpo s’dihet nëse postimi i fundit i Adrolës në InstaStory është thumb për Xhesikën.

“Ti s’mund të ndryshosh njerëzit rreth teje, por ti mund të ndryshosh njerëzit rreth teje.”– shkruhet në postimin që le kaq shumë hapësirë për aludime.

1


Etiketa: ,

Pas