Dinamika e vrasjes në “Astir”/ Dikush i kërkoi 28-vjeçarit të dilte nga lokali (VIDEO)

Mapo.al ka siguruar pamjet e para nga zona e “Astirit”, ku një person në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije. Policia ka publikuar vetëm inicialet dhe bëhet fjalë për 28-vjeçarin V.T. Burime të sigurta për Mapo.al, raportojnë se viktima fillimisht ka qenë në lokal, … Continue reading Dinamika e vrasjes në “Astir”/ Dikush i kërkoi 28-vjeçarit të dilte nga lokali (VIDEO)