ShowBizz

Diona Fona infektohet nga koronavirusi: Kjo nuk është shaka
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:11 - 29/11/20 |
mapo.al

Një tjetër person publik është infektuar me Covid-19. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Diona Fona e cila ka njoftuar në rrjetet sociale se është prekur nga virusi.Ajo bën me dije se ndodhet në gjendje të stabilizuar dhe është izoluar në shtëpi, teksa bën edhe një thirrje për qytetarët.


Diona ka postuar një video në Instastory ku shfaqet me maskë, teksa thotë se nuk ka qenë aktive këto ditë pikërisht sepse është infektuar.d2Këngëtarja ka premtuar se ditën e nesërme do realizojë një video live në Instagram, ku do bashkëbisedojë me fansat e do flasë për eksperiencën e saj.


Diona është shumë aktive në muzikë dhe ka publikuar pak kohë më parë këngën e saj “Xhani”, që rezultoi shumë e suksesshme.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas