ShowBizz

Diplomohet vajza e Shpëtim Saraçit, i biri do ju shkrijë së qeshuri               Publikuar në : 13:27 - 27/05/19 |
mapo.al

Kompozitori Shpëtim Saraçi sëbashku me familjen e tij jeton tanimë prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kësisoj, vajza e tij është diplomuar ditën e djeshme në një nga shkollat vendase.


E teksa Era gëzonte praninë dhe mbështetjen e të atit dhe të ëmës, nuk mund t’i mungonte në këtë ditë të rëndësishme i vëllai, i cili në nota humori ka treguar se nuk është shumë i prirë rreth studimeve.

“Duke mbajtur diplomën e saj, se me siguri unë s’do e kem kurrë një të tillë”– ka shkruar Drin Saraçi krahas fotos së postuar në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet përkrah së motrës. Me shumë gjasa, Drini mund të jetë më i përfshirë pas muzikës, ndryshe nga e motra, që është më larg gjurmëve të prindërve.

<
>
auto_Screenshot_251558955360 auto_Screenshot_221558954809 auto_Screenshot_241558954814 auto_Screenshot_231558954812


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas