Aktualitet

Disa lëkundje në Adriatik, goditja më e fortë me magnitudë 4.5


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:13 - 30/03/21 |
mapo.al

Disa lëkundje tërmeti janë regjistruar në Adriatik.


Mësohet se lëkundjet kanë nisur rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm.


Sipas EMSC, lëkundja e parë sot, ka nisur me magnitudë 3.3, më pas 3.2, e pasuar nga 3.5, dhe 3.1.Ndërsa, lëkundja më e fortë është shënuar me mganitudë 4.5 të shkallës righter.

5


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas