Aktualitet

Disa makina përplasen në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:06 - 11/05/21 |
mapo.al

Një aksident masiv ka ndodhur sot në autostradën Tiranë-Durrës. Burime bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë gjashtë automjete


Nga fotot shikohen makinat e përplasura njëra me tjetrën dhe kaosi që kanë shkaktuar në autostradë.


Ndër të tjera fatmirësisht mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale.Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.<
>
aksident1-640x303 aksident-640x303-1 aksident2-640x303-1 aksidenti
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas