Aktualitet

Dita botërore e sindromës Down, vajzat e Bashës veshin çorapet shumëngjyrëshe


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:54 - 21/03/21 |
mapo.al

Vajzat e kreut të opozitës Lulzim Basha, kanë dëgjuar thirrjen për të blerë çorapet në mënyrë që të mblidhen fonde për tu ardhur në ndihmë fëmijëve me sindromën “Down”.


Fëmijët e veçantë meritojnë vëmendje të veçantë.


Bashkë me Dafinën dhe Viktorian në mbështetje të fëmijëve dhe familjeve në #21mars, dita botërore e sindromës Down.

#corapeteshumtashumëngjyrëshe #mbeshtesdownsyndromealbania #eduadsa’, shkruan Aurela Basha, në Facebook. 


1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas