Aktualitet

Dita e Evropës, Rama uron përmes një videoje


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:22 - 09/05/21 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot Ditën e Evropës.


Kreu i qeverisë ka zgjedhur si mesazh urimi vetëm një video në të cilën paraqiten mënyra sesi funksionon Bashkimi Evropian.


Nga imazhet e videos tregohet se BE funksionin si një organizatë bashkëpunuese mes vendesh dhe mbështetëse për njëri-tjetrin.18Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas