Aktualitet

Dita Ndërkombëtare e Solidaritetit – Xhixho: Ndihmuam familjet në nevojë në Tiranë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 20/12/20 |
mapo.al

Ish-deputetja e LSI-së Erisa Xhixho, me anë të një postimi në “Facebook” ka publikuar fotografi, gjatë ndihmës që ajo dhe stafi i saj iu kanë dhënë njerëzve në njësinë 1 në Tiranë.

Xhixho shprehet se sot në Ditën e Solidaritetit, qytetarët kanë nevojë për ndihmë.

Postimi i ish-deputetes së LSI-së Erisa Xhixho:


Në ditën Ndërkombëtare të Solidaritetit njerëzor së bashku me anëtarët e palodhur të njësisë nr.1 në qytetin e Tiranës u angazhuam vullnetarisht me shumë kënaqësi për të ndihmuar familjet më në nevojë në këto kohëra të vështira për të gjithë.


Bashkë për njëri tjetrin, duke ndihmuar ata që kanë më së shumti nevojë, përcjellim shpresë, pozitivitet dhe optimizem në prag festash.

Vetem duke qënë bashkë Shqipëria do dali nga ky rrënim , ndaj në këto kohë sfiduese dhe festash le të ndihmojmë këdo që mundemi .

T’i dhurojmë buzeqeshje dhe shpresë aty ku ka humbur pasi ne bashkë do ja dalim.💪🇦🇱

#Shaiperiashtepiajuaj🌹

1


Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas