Aktualitet

Ditë të vështira parashikohen/ Ç’do të ndodhë me shenjat e horoskopit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:15 - 18/06/20 |
mapo.al

Sipas astrologe Meri Shehut, nga 18 qershori deri më 12 korrik do jemi në një periudhë me shumë ndikime planetare. Planeti Mërkur kthehet në rrugëtim te kundërt dhe kështu do kemi rikthimin e mendimeve tek e kaluara. Do përpiqemi të zgjidhim probleme të se kaluarës, kujtimet do na emocionojnë dhe do na çojnë në udhëtime të largëta me mendime.


Dashi


Kujdes me çështjet familjare dhe rikthim problemesh në biznese familjare, ndërtime hotelesh, bashkëjetesa, trashëgimira dhe rikthim të dikujt të afërt nga e kaluara


Demi


Bashkëpunime apo marrëveshje për bashkëpunime me miq shokë apo jeta juaj sociale do marrë një kthim mbrapa. Kujdes me marrëdhëniet shoqërore dhe jetën erotike e mpleksur në shoqëri

Binjakët

Çështje te rendesishme ngaterresash ne aspektin ekonomik apo ne jeten personale do shtrohen para jush. Kujdes me shpenzimet dhe investimet

Gaforrja

Jeta juaj ne pergjithesi do komplikohet ne shume aspekte. Ne komunikim do keni keqkuptime, ne plane do keni kthim mbrapa dhe ne jeten personale rremuje

Luani

Çështje te ligjit apo te kundershtareve te fshehte do kthehen ne jeten tuaj. Kujdes me punen apo me ndryshimet qe doni te beni pasi situatat komplikohen

Virgjeresha

Do riktheheni ne komunikim ne lidhje me nje person te rendesishem te afert apo me nje plan tuajin. Por duhet te keni kujdes. Ky rikthim mund te jete ngatrrestar.

Peshorja

Nje ceshtje e rendesishme karriere vjen perseri para jush por edhe nje perballje me epror apo me njerez te ligjit. Ceshtje qe kane te bejne me jeten personale do shtyhen

Akrepi

Do jeni ne nje periudhe ku mund te rishikoni mundesite dhe horizontet tuaja dhe te rregulloni edhe nje here ato pune apo bashkepunime qe i keni lene pergjysem. Ne jeten personale rikthehen shanset per sqarim

Shigjetari

Çeshtjet ekonomike apo te trashegimive rikthehen per tu zbatuar apo per tu plotesuar. Ju duhet pak me shume qetesi psikologjike qe tu shkoni me rregull ngaterresave ekonomike

Bricjapi

Ne fushen e bashkepunimeve, marrveshjeve, tregtise dhe jetes ne cift do filloj nje periudhe rregullimi te gabimeve nga e kaluara. Kujdes me hapjet e reja

Ujori

Ju rikthehet nje mundesi e nje pune e cila ju ishte marre padrejtesisht nje vit me pare. Por a duhet te jepni gjithcka kjo duhet per tu pare. Nese ndjeheni mire fillojeni ne te kundert mos beni hapa te rinj

Peshqit

Ju keni rikthim te jetes suaj erotike fuqishem por me persona nga e kaluara te cilet e kane komplikuar jeten tuaj ose e kane zbukuruar. Ky rithim ose nderq nje gabim te se kaluares ose e bene me te madh gabimin.


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas