Aktualitet

Ditëlindja e parë e vogëlushes së Lorik Canës, publikohen pamjet nga festa

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:24 - 16/01/21 |
mapo.al

Ditën e sotme vajza e Lorik Canës, Enkeleida, ka festuar 1-vjetorin e lindjes. Lorik dhe bashkëshortja e tij, Monika janë kujdesur të organizojnë një festë speciale për të voglën e tyre.Ka qenë Monika ajo që ka publikuar disa pamje nga festa për Enkeleidën. Ajo ka postuar një foto ku shihet një pjatë me numrin 1 dhe disa shkopinjë me yje, që duhet të kenë qenë si zbukurime për tortën e ditëlindjes.


Ndërsa në një tjetër foto shihet një ambient i zbukuruar me tullumbace në ngjyra të ndryshme dhe me disa vizatime e urime ditëlindje për vogëlushen e tyre.
<
>
Vajza e canes1 Vajza e canes Lorik Cana
1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas