Aktualitet

Ditëlindja kthehet në “tmerr” për aktoren amerikane (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:42 - 22/09/21 |
mapo.al

Ishte parashikuar të ishte një festë e bukur ditëlindjeje, por për pak u kthye në një tmerr të vërtetë për aktoren amerikane Nicole Richie.


Teksa ishte duke fryrë qirinjtë në vigjilje të ditëlindjes së saj të 40, ndodhi një episod i pa hijshëm. Gjatë këtij momenti, Nicole, ndez aksidentalisht flokët me qirinjtë e tortës.


Flokët ndizen me shpejtësi dhe aktorja reagon e trembur.“Deri tani 40 janë zjarr,” shkroi ai në mbishkrimin që shoqëroi videon. View this post on Instagram

 

A post shared by NICOLE RICHIE (@nicolerichie)

 

19


Etiketa:

Pas