Aktualitet

Diva e modës feston ditëlindjen, modelja Irina Shayk i dedikon disa fjalë të ëmbla (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:53 - 02/05/20 |
mapo.al

Diva e industrisë së modës Donatela Versaçe feston sot 65 vjetorin e ditëlindjes së saj. Urimet kanë qenë të shumta nga njerëzit e botës së Showbizzit.


Edhe modelja e njohur Irina Shayk ka vendosur ta urojë stilisten nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram. Ajo ka postuar një foto të vjetër me Donatelën ku duken mjaft të qeshura dhe të veshura chic.


  

“Sot është një ditëlindje e veçantë, ditëlindja e mbretëreshës Donatela Versaçe. Ti nuk je vetëm një grua që të frymëzon por edhe një nënë dhe mikeshë e mrekullueshme. Gëzuar ditëlindjen, të dua”, – shkruan modelja Shayk krahas fotos së postuar.

Donatela Versaçe dhe Irina Shayk në Tapetin e Kuq

Foto gjatë një sfilate të Donatela Versaçes

Foto gjatë një sfilate në Milano


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas