fbpx

Humor

Djali i Mesit gëzohet kur Barça pëson gol, “tërbohet” Suarez (VIDEO)

               Publikuar në : 17:27 - 27/08/19 |
mapo.al

Një video ku duket djali i Messit, Mateo, i cili gëzon kur skuadra e Barcelonës pëson gol, po bën xhiron e rrjetit.


Vogëlushi 4 vjeç ndodhej në tribunë në ‘Camp Nou’ së bashku me babanë e tij dhe Suarez.Në momentin që skuadra kundërshtare e Barcelonës, Betis, shënon gol, 4 vjeçari gëzohet pa masë. Në ato momenti Suarez i hedh një shikim dhe i ‘thotë çfarë po bën?’. Më pas të gjithë qeshin…Etiketa: , , ,

Pas