ShowBizz

‘Djeg’ rrjetin me gjoksin superseksi…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:39 - 29/05/18 |
mapo.al

Që nga lindja e djalit Chrissy Teigen nuk kishte bërë ndonjë paraqitje publike.


Por të dielën mbrëma ajo ka kaluar një natë të mrekullueshme me këngëtarin John Legend, teksa kishte vënë në pah asetet e bëshme.


Supermodelja 32-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të prerë ku siç shihet në një selfie me John, është dita e parë pas lindjes.


John, i veshur me një këmishë të zezë me pika të bardha dhe me një xhaketë të zezë që përputhej me të, me entuziazëm e përshkruante fotografinë e ëmbël, “Dita e parë pas Miles!”


Chrissy dhe John mirëpritën djalin e tyre Miles Theodore Stephens në botë të mërkurën, më 16 maj.

‘Përshendetje Botë! Kjo është Miles Theodore Stephens, “presioni i Betejës së Synimit të Lipit shkroi në Instagram. “Po mbytemi në rënien e tij të vogël dhe pështjellat e tij. ‘Familja jonë ndihet e mbingarkuar me dashuri. Faleminderit për të gjitha dëshirat tuaja të mira! ‘.

<
>
Swimsuit 2017: Bali Chrissy Teigen Sumba Island, Bali, Indonesia 10/10/2016 SWIM-161 TK1 Credit: James Macari
auto_4CB1453E00000578-0-image-m-212_15274881224261527536506 (1) auto_4CB1453E00000578-0-image-m-212_15274881224261527536506 auto_33825634_10156378951434362_3165722700555485184_n-640x3581527536506 Chrissy-Teigen-Bikini-Sports-Illustrated-Swimsuit-Issue-2017 Chrissy-teigen-bikini-yacht-john-legend-pp hannah-ferguson-2016-photo-sports-illustrated-x160011_tk3_4232-rawwmfinal1920 SWIM161_TK1_03257-rawWMFinal1920 SWIM161_TK1_04277-rawWMFinal1920


Etiketa: , , , , , , , , ,

Pas