Sport

Djemtë e Anglisë në Prishtinë, priten me lule nga vajza bukuroshe
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:03 - 16/11/19 |
mapo.al

Kosova do të luajë kundër Anglisë, nesër në orën 18:00, në shtëpi, në një sfidë të vlefshme për eliminatoret e Euro 2020.


Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, kanë zbritur nga avioni lojtarët e Anglisë, që janë pritur me lule, me tapet të kuq dhe me vajza bukuroshe, të cilat me një buzëqeshje miqësore, u dhuruan lule “Tre luanëve”.


Etiketa: , , , ,

Pas