Djemtë e pronarit të vilës vranë punëtorin e kondicionerëve

Sot paradite ndërroi jetë 26-vjeçari Indrit Çelaj që u qëllua me plumb në kokë dje tek “Myslym Shyri”. Policia ka zbuluar autorët e vrasjes, të cilët janë djemtë e pronarit të vilës, ku po punonte viktima për montimin e kondicionerëve. Njoftimi i plotë: Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore ngjarja e ndodhur ditën e djeshme, … Continue reading Djemtë e pronarit të vilës vranë punëtorin e kondicionerëve