Aktualitet

Do hidhej në det, por sheh poshtë varkës peshkaqenin 5 metra (VIDEO)


               Publikuar në : 20:01 - 13/08/19 |
mapo.al

Një familje nga Massachusetts ndau në internet momentin e tmerrshëm kur ata vunë re një peshkaqen të madh të bardhë që po qarkullonte dhe po notonte pranë barkës së tyre.


Sean dhe Serena Colbert, vëlla e motër si dhe kushëriri i tyre Mallory Fey, ishin jashtë në oqean midis Plymouth dhe Provincetown. Ngjarja ndodhi të premten.Sean shpejt nxori telefonin e tij dhe filloi tonte pasi pa që bishti i peshkaqenit u shfaq mbi ujë.

‘Kjo është joreale!’ dëgjohet të thotë ai në video, ndërsa grabitqari notonte më afër anijes.

‘The daily mail’


Etiketa: ,

Pas