Kryesore

“Do ju vras të gjithëve po ma ngacmuat mamin”, djali i Çiljetës paralajmëron adhuruesit e së ëmës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:12 - 05/08/18 |
mapo.al

Çiljeta njihet për natyrë rebele dhe duket se djali i saj, Fernando ka marrë pak nga karakteri i saj. Ajo ka filluar xhirimet e klipit të saj veror “Bon bone” që do të vijë pas pak ditësh në treg dhe bazohet tek ritmet verore.


Në një intervistë për ABC News, Fernando u pyet se cfarë do të bënte nëse do ia ngacmonte dikush mamin.


Ai nuk hezitoi të tregonte se është nga ganster i vogël. “Do merrja pistoletën, do i vrisja të gjithë”, tha vogëlushi.


Ndërkohë, kënga e Çiljetës është punuar nga çifti, Elgit Doda dhe Klea Huta. Për muzikën është kujdesur Elgiti, ndërsa për tekstin Klea, e cila është frymëzuar nga dashuria që po përjeton kohëve të fundit.


<
>
ciljeta(1) ciljeta(2) ciljeta(3) ciljeta(5) ciljeta(6) ciljeta_6 ciljeta-1(1) ciljeta1 ciljeta-1 ciljeta-2


Etiketa: , , ,

Pas