Humor

“Do martohemi”, farmacia në Fier mbyll dyert

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 23/10/18 |
mapo.al

Një farmaci në qytetin e Fierit ka bërë një lajmërim të pazakontë. Çifti i farmacistëve  njofton nëpërmjet një letre të vënë në derën e dyqanit se do e mbyllin për rreth dy javë, pasi ata do të martohen.


“NJOFTIM – Farmacia do të jetë e mbyllur nga data 18.10.2018 deri në 03.11,2018. Po martohemi, jemi me pushime,” shkruhet aty, raporton BW.


Në fund nuk na mbetet gjë tjetër veç se t’i urojmë çiftit jetë të lumtur dhe të trashëgohen! 🙂
Etiketa: , ,

Pas