Kryesore

‘Do më marrë malli…’, ish-deputetja Bregu lë Shqipërinë, zhvendoset në shtetin ballkanas

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:37 - 26/12/18 |
mapo.al

Ish-Ministrja e integrimit, Majlinda Bregu, ka njoftuar së fundmi në profilin e saj në Instagram se, shumë shpejt do të braktisë Shqipërinë. Sipas ‘Newsbomb’, ajo do të zhvendoset në Sarajevë.


Në postimin e saj ajo ka falenderuar mikeshat, të cilat e kanë surprizuar me një “ditar” që e ka përlotur dhe e ka bërë ish-ministren t’a njohë më shumë veten.


“Goca, jeni zemra!


Do më marrë malli për qeshjet pa teklif e bisedat pa tituj, për ditët e bukura e për ato me nerva tel, që i kemi ndarë pandryshueshmërisht ndër vite.


E di që sa të nisem do më hidhni baterinë e telefonit në tokë, nga chat-et në wa- it e nga video call :). Falemindeeeeriiit!

Ju kam shumë xhan edhe pse “ju mora pak inat”, që më bëtë surprizë këtë përlotjen e merituar

P.s.O Zot! Ky libër-th, ka mesazhe të papara! Me c’keni shkruar, tani e njoh veten më mirë…”,- ka shkruar Bregu.

<
>
auto_-640-0-5c23a2c19a6e01545845406 auto_Majlinda_Bregu1545845392 auto_Majlinda_Bregu11545845373 auto_Majlinda_Bregu21545845387 MajlindaBregu1


Etiketa: , , , ,

Pas