Aktualitet

“Do na japësh ndonjë lek?” – Kryemadhi: S’ka, na i ka marrë Rama


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:07 - 09/03/21 |
mapo.al

Një dit pas publikimit zyrtar të emrave për deputetë në 12 qarqet e vendit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dalë në terren dhe zhvilloi takime me banorët e biznese në Kamëz.

Teksa shpërndante fletëpalosjet për qytetarët, ku shpjegonte 5 pikat e programit të LSI, Kryemadhi u ndal tek një qytetare. Qytetarja i tha me humor se a i ka sjellë lekë, ndërsaKryemadhi u shpreh se ka ardhur për të prezantuar programin, ndërsa shtoi se paratë i ka marrë të gjithë kryeministri Edi Rama.


Banorja: Do na japësh ndonjë lek?
Monika Kryemadhi: Lekë s’ka, i ka marrë Edi Rama, ne po iu sjellim programe.


1Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas