Horoskopi

Do të arrini që kaloni çdo trazirë dhe rrëmujë, ja çfarë parashikojnë yjet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:50 - 12/04/20 |
mapo.al

Dashi


Situata gjatë kësaj dite nuk duket aspak ideale. Mund të prishet nga gjithçka, ndaj bëni kujdes! Papritmas do të gjeni një dëshirë të madhe për të dashuruar.


DemiKeni dëshirë që të kaloni kohë me njerëzit që kanë standarde dhe jo ata që lëkunden. Duhet ti vendosni vetes disa rregulla dhe limite, por jo shumë. Njerëzit që janë të vështirë për tu kënaqur, ju prishin humorin.
BinjakëtI keni idetë e qarta se ku duhet të jeni dhe si doni që të paraqiteni. Do të shkoni vetëm aty ku e keni të domosdoshme. Aty ku nuk është e nevojshme do të qëndroni larg dramave dhe do të mbani vendin tuaj.

Gaforrja

Do të arrini që kaloni çdo trazirë dhe rrëmujë. Jeni në kërkim të emocioneve të reja dhe mund të lini veten të rrëmbeheni nga një histori premtuese.

Luani

Nëse bëni gjëra të menduara mirë, kurseni stresin. Përgjithësisht çfarëdolloj gjëje që të dalë nga mendja juaj, mund t’ua bëj jetën më të thjeshtë.

Virgjëresha

Nuk mund të largoheni nga gjëra që ekzistojnë brenda vetes tuaj. Kështu që bëni mirë të merreni me gjëra nga të cilat nuk doni të largoheni. Reflektoni dhe jetoni pa pakënaqësi, pasi kështu do të shikoni se çdo gjë do të funksionojë.

Lexo edhe :  Kujdes! Këto shenja horoskopi nuk shkojnë si çift

Peshorja

Do të jeni mjaft të ngurtë në raportin në çift. Nuk do ti shikoni gjërat pozitivisht, duke rrezikuar që të ngjallni debate. Jeni të interesuar të shikoni fillimisht gjërat negative dhe më tej drejtimet e tjera.

Akrepi

Po tregoheni shumë të ashpër me veten tuaj. Kjo ka të bëjë që nga mënyra e ushqyerjes, ndjenjën e fajit dhe shumë zgjedhje për të cilat kritikoni veten.

Shigjetari

Arsyeja se pse jo të gjithë mund të fitojnë një herë, është sepse shanset nuk janë gjithmonë njëlloj. Nuk ekziston një skenar, i cili mund të garantojë fitoren për të gjithë.

Bricjapi

Ekzistojnë shumë sinjale që mund t’iu shtyjnë të dilni nga rutina e zakonshme. Mund të ndiqni një mënyrë veprimi alternative, krejt ndryshe nga sa jeni mësuar.

Ujori

Për të pasur sukses me bashkëpunëtorët, thojuni se çfarë keni në mend që të bëni. Po ashtu thojuni atyre se çfarë keni bërë, krijoni siguri dhe më tej veproni.

Peshqit

Nuk jeni natyrë që ndikoheni kollaj, të paktën nëse nuk e doni diçka me shpirt. Nëse dëshira juaj plotësohet lehtësisht, është me vend që të pyesni veten se si ndodh diçka e tillë. Reflektoni mirë.

1


Etiketa: ,

Pas