ShowBizz

Do të bashkëpunojnë apo jo? Tayna dhe Noizy sërish bashkë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:03 - 11/11/20 |
mapo.al

Në rrjet po flitet sërish për një bashkëpunim të mundshëm mes Tayna-s dhe Noizyt dhe fansat kanë filluar të aludojnë për një bashkëpunim.


Shkak është bërë fakti se të dy ndodhen në jug të vendit prej nga ku kanë postuar edhe një video, ku shihen saktësisht në të njëjtin vend.


Reperja ndodhet prej ditësh në bregdetin shqiptar, kurse Noizy ka udhëtuar drejt këtij destinacioni ditën e sotme.


Nuk dihet nëse ky takim midis reperëve ka të bëjë me një projekt apo është thjesht një rastësi e bukur. Epo, ngeket për t’u parë…1


Etiketa: , ,

Pas