Aktualitet

“Do të doja të lidhesha me vëllezërit shqiptarë”, Jim Belushi kërkesë fansave


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:23 - 07/04/21 |
mapo.al

Jim Belushi, aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, ka pranuar kohë më parë rrënjët e tij shqiptare.

Së fundmi, nëpërmjet një statusi në Twitter, ai ka kërkuar nga fansat me origjinë shqiptare që ta shpërndajnë sa më shumë, në mënyrë që të krijojë lidhje të afërta me ta.


“Nëse je shqiptar, rishpërndaje këtë, do të doja të lidhesha me më shumë vëllezër dhe motra të mia shqiptarë në këtë platformë”, ka shkruar ylli i Hollywood-it.

1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas