Aktualitet

“Do të doja të qëndroja të gjithë natën”/ Takim i nxehtë mes Adës e Brunos


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:11 - 23/09/21 |
mapo.al

Ada dhe Bruno të programit “Përputhen” kanë pasur një takim, ku nuk kanë munguar momentet e nxehta mes tyre.


Ata kanë shijuar njëri-tjetrin pranë pishinës, ku Ada ka ekspozuar linjat trupore. Gjatë bisedës me Brunon, i tha se bënë shumë mirë që shkuan atje dhe do të donte që të qëndronte gjithë natën.


“Do të doja të rrija deri në darkë, nesër të ikim…”, tha Ada.Ndërsa Bruno nuk harroi ta pyeste se cila pjesë e trupit të saj i pëlqen më shumë dhe Ada tha “barkun”. Në atë moment, Bruno nisi ta prekte në bark dhe po luanin me njëri-tjetrin edhe me gudulisje.Në përfundim, të dy thanë se i ka pëlqyer takimi duke lënë të kuptohet se mund të ketë dhe një të dytë.

Lexo edhe :  "Të ngre në ajër", sherr në Përputhen mes Mikelës dhe Adës


<
>
Ada dhe Bruno1 Ada dhe Bruno2 Ada dhe Bruno3 Ada dhe Bruno4 Ada dhe Bruno5 Ada dhe Bruno6 Ada dhe Bruno7 Ada dhe Bruno8
26


Etiketa: , ,

Pas