Aktualitet

Do të jetë pjesë e Big Brother VIP? Flet Robert Berisha, ngacmon moderatoren


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:41 - 20/09/21 |
mapo.al

Këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha zbuloi nëse do jetë pjesë e Big Brother VIP. Mes shakash ai tha se do pranonte vetëm nëse më parë i dërgojnë të shikojë listën e vajzave.


Por batutat nuk kanë të ndalur, kur në emision ke një të ftuar si Roberti.


Teksa moderatorja, Arjola Shehu foli për një ofertë që i është bërë në të kaluarën për të marrë pjesë në Big Brother, Roberti e replikoi duke i thënë: “Po ti sa vjeç je”.Gjithashtu Robert Berisha tha se nëse do shkonte te Big Brother, do ishte shumë e vështirë për atë, sepse do qendrojë larg të bijë, Rene. “Nuk e di nëse vajza do pëlqejë ato që do bëjë babi brenda nëse futen në Big Brother”, tha Robert Berisha.27
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas