Aktualitet

Do të prezantojë festivalin e fundvitit/ Ja look-u i Jonida Vokshit në mbrëmjen e parë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:29 - 21/12/20 |
mapo.al

Pavarësisht kushteve të pandemisë, mbrëmjen e sotme nis edicioni i 59-të i Festivalit të Këngës, ku njëzet e pesë krijime nga autorë dhe interpretues do grarojnë për të lënë gjurmën e tyre në fondin e muzikës shqiptare, si edhe për ëndrrën drejt Roterdamit në edicionin e ardhshëm të Festivalit Europian.Këtë vit skena është vendosur në një mjedis të hapur, për t’ju përshtatur rregullave të Covid-19.


Nata e dytë, nesër mbrëma do t’i prezantojë këngët në një formë tjetër, akustike, për të mbërritur në finalen e mbrëmjes së 23 dhjetorit.
Moderimi këtë vit i është besuar Jonida Vokshit dhe Blendi Salajt.Jonida ka treguar së fundmi në rrjetet sociale edhe look-un e mbrëmjes së parë.


Nëpërmjet disa fotove të shpërndara në Instagram shihet se bukuroshja e ekraneve shqiptare do shkëlqejë edhe sonte e veshur me të bardha.

Si gjithnjë, Jonida ka zgjedhur një makeup natyral dhe të thjeshtë, teksa flokët me onde i ka kapur bisht.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas