Aktualitet

“Do të shkatërrojmë klubet” – Noizy jep paralajmërimin pas këngës së re


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:34 - 22/07/21 |
mapo.al

Dhurata Dora dhe Noizy surprizuan ndjekësit pak ditë më parë me lajmin se dueti i tyre, që përflitej prej dy vitesh, tashmë është gati dhe pritet të publikohet së shpejti.


Kjo verë nuk do të mbyllet pa bashkëpunimin e tyre dhe pa diskutim që premton shumë. Nëpërmjet rrjeteve sociale, artistët kanë konfirmuar se kënga me titull “Mi Amor” vjen mesnatën e sotme.


Një ditë më parë, Noizy u shpreh për këtë bashkëpunim:“Një gjë po ju them. Kënga me Dhurata Dorën do të shkatërroj klubet e botës. Edhe ato që s’din me kërcy do të kërcejnë deri sa t’thyhen. Mbajeni mend”.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas