Aktualitet

Modelja ruse e çmendur pas Don Xhonit: Dashuria nuk ka fe, as nacionalitet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:30 - 17/05/21 |
mapo.al

Modelja ruse, Ariana Lirey, e ka shprehur tashmë publikisht pëlqimin e saj për reperin nga Drenica, Don Xhon.


Së fundmi, ajo përjetësoi fytyrën e artistit shqiptar në krahun e saj, duke bërë që Don Xhon të jetë gjithmonë ‘afër saj’.


Modelja bëri një video të re në Instagram mbi të cilën shkroj shqip: “Ju jeni gjithmonë me mua”, duke vënë në pah tatuazhin dhe fytyrën e reperit.

E flirti ka vazhduar në një tjetër nivel.Ata kanë vazhduar flirtin përmes LIVE në rrjetin social në Instagram, ku mes tjerash modelja e pyet Don Xhonin: Kur do të vish të më takosh?Gjithashtu Don Xhoni i thotë modeles se do “t’ia hajë buzët”.

Më pas, ajo tha se në dashuri nuk ka e fe dhe as nacionalitet duke shtuar dyshimet se modelja mund të ketë rënë në dashuri me Don Xhonin.

511


Etiketa: ,

Pas