Aktualitet

Doni trup të bukur dhe me muskuj? Provoni këto ushqime

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:20 - 16/06/19 |
mapo.al

Muskujt kanë një rol shumë të rëndësishëm për zhvillimin e trupit tuaj. Ato mund t’i forconi përmes ushtrimeve, por edhe ushqimi ka shumë rëndësi.


Më poshtë i keni të renditura ushqimet që ju ndihmojnë në forcimin e muskujve tuaj.


Ushqimet e rekomanduara


Vezët


Bajame

Salmon

Jogurt

Mish

Vaj ulliri

Ujë

Kafe


Etiketa: ,

Pas