Aktualitet

Do vijojë i ftohti? Zbuloni parashikimin e motit për sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:00 - 10/01/20 |
mapo.al

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikon se sot moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin.


Në këtë mënyrë, temperaturat minimale pritet të arrijnë nga -5ºC në relievet malore deri në 5ºC në ato të ulta e bregdetare. Po ashtu, edhe temperaturat e mesditës pritet të kenë rritje duke prekur vlerat nga 11ºC në zonat malore dhe 17ºC në ato të ulta e bregdetare.


Etiketa: , ,

Pas