Aktualitet

“Doja ta çoja në shtëpi”, futbollisti i njohur bën deklaratën e fortë për Kidën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:52 - 10/06/21 |
mapo.al

Kida është kthyer në një nga zërat më të dashur të muzikës. Emri i saj është një nga më të lakuarit në shtypin rozë.


Ajo shquhet për një lidhje të ngushtë me ndjekësit e saj të cilët shpesh i organizojnë surpriza të veçanta.


Së fundmi futbollisti i njohur Valon Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vetë” dhe ka bërë një deklaratë të papritur për Kidën.Valoni u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare pëlqen dhe “do ta çonte edhe në shtëpi”. Ai përmendi emrin e Kidës duke shprehur hapur pëlqimin për të.<
>
Kida6 Kida5 Kida4 Kida3 Kida2 Kida1

Futbollisti mes tjerash tregoi se është “single” dhe do të donte që gruan ta kishte shqiptare.

52


Etiketa: ,

Pas