Aktualitet

“Doja të kapja nusen e djalit”/ 15-vjeçarja e abuzuar rrëfen çfarë i tha 65-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:22 - 02/06/20 |
mapo.al

Në tjetër detaj tronditës është zbuluar në dëshminë e 15-vjeçares nga Babrruja, e cila u abuzua seksualisht nga një 65-vjeçar, si dhe 3 të rinj, bashkëpunëtor të tij.


Në dosjen hetimore të siguruar nga mediat, ku flet vajza, kjo e fundit ka pohuar para oficerëve të çështjes se Abas Doku kishte dashur të abuzonte me nusen e djalit të tij, por nuk ia kishte dalë.


“Sipas saj Abazi i ka treguar se ka dashur të kapë nusen e djalit, por s’ka mundur.”, thuhet në dosjen hetimore.Kujtojmë se gjykata caktoi sot masën e sigurisë, duke lënë në burg Abas Dokun dhe 3 bashkëpunëtorët e tij.Trondit e mitura: Roja e shkollës ka abuzuar edhe me dy vajza të tjera 

 

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas