Dokument/ Çekaj: Jam i pafajshëm, prokuroria komplot kundër meje

“Nëse do dija gjë për drogën e gjetur në kontenierin me banane, kisha ikur menjëherë në çdo kontinent, biles edhe në vende ku nuk ka marrëveshje ekstradimi me Europën e Shqipërinë”. Kështu është shprehur biznesmeni Arbër Çekaj, i cili akuzhet për trafikimin e 613 kg kokainë. Ai pretendon se është i pafajshëm dhe akuzon prokurorinë … Continue reading Dokument/ Çekaj: Jam i pafajshëm, prokuroria komplot kundër meje