DOKUMENTI/ Bardhi: Valdrin Pjetri i dënuar në Itali me 18 muaj burg

Valdrin Pjetri është dënuar në Firence të Italisë në vitin 2003 për trafik droge. Ai ka pranuar fajësinë në gjykatë dhe mandej e kanë dëbuar nga Italia. Faktet i denoncoi sot publikisht Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i cili publikoi dokumentin e kuesturës italiane. Bardhi u shpreh se : “Edi Rama hesht prej … Continue reading DOKUMENTI/ Bardhi: Valdrin Pjetri i dënuar në Itali me 18 muaj burg