Aktualitet

Dominon i nxehti afrikan, temperaturat sot deri në 41 gradë celcius


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:10 - 30/07/21 |
mapo.al

Vendi vijon të mbetet në ndikim të motit të nxehtë. Gjatë dy ditëve të fundit të muajit sërisht do të ketë mot të kthjellët.


Temperaturat ashtu sikundër shihen do të pësojnë rënie të lehta, por kjo rënie do të reflektohet më së shumti në termometër sesa do të jetë e ndjeshme në përditshmërinë tonë. Kjo valë nuk do të tërhiqet edhe gjatë fillimit të Gushtit.
Era do të ketë drejtim kryesor veriperëndimin e lehtë dhe në bregdet do të sjellë valëzim të ulët.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas