Aktualitet

Donald Veshaj ironizon Bora Zemanin pas ndarjes (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:29 - 30/07/21 |
mapo.al

Donald Veshja ironizon Bora Zemanin pas ndarjes. Edhe pse më nuk janë bashkë, të dy janë aktiv me deklarata në rrjetet sociale për njëri-tjetrin.


Para pak dite ishte Bora Zemani e cila ka postuar një fotografi ku vëmendjen e mori mbishkrimi i saj që sipas ndjeksëve ishte një thumb për Donaldin.


“Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”, shkroi ajo në gjuhën angelze.

Nuk vonoi shumë dhe erdhi reagimi i Donaldit: Kerkohet nje vend pune per nje person qe gjen quotesa anglisht. Te interesuarit ne dm osee wp 😜”, shkruan ai dhe po të bësh një “xhiro” nga insta e Borës në postimet e fundit thuajse të gjitha janë me mbishkrime në anglisht.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas