Aktualitet

Dopjetë e Coman, Franca shënon të tretin (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:22 - 07/09/19 |
ro ot

Franca ka shënuar golin e tretë ndaj Shqipërisë në minutën 68′. Kinglsey Coman ka shënuar pasi një top i del në zonë dhe kompleton një dopjetë të tij në këtë ndeshje. Kujtojmë se Coman ishte ai që shënoi golin e avantazhin sapo nisi sfida. Ndërsa Giroud ishte ai që shënoi golin e dytë në minutën e 27′ për Francezët.


Lexo edhe: 


Roshi katastrofë, Franca i shënon të dytin Shqipërisë (VIDEO)


1
Etiketa: , , , ,

Pas