Politika

Dorëzoi mandatin e deputetit, Tahiri provon të bëjë DJ-n në klubet e natës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:40 - 31/07/18 |
mapo.al

Saimir Tahiri duket se po i shijon në maksimum ditët e tij në liri, edhe pse çështjet me drejtësinë i ka ende të hapura.Ditën e djeshme ai është fotografuar duke bërë rolin e DJ në një prej bareve të Tiranës.


Ish-ministri i Brendshëm është shfaqur tepër sportiv, me një t-shirt dhe me xhinse, e nuk ka nguruar të provojë çdo gjë të re që i është dukur interesante.Kujtojmë se ditën e sotme ai u paraqit pranë ambienteve të Kuvendit, ku u mbajtën homazhet për të ndjerin Luan Hajdaraga.Tahiri duket se po ndjek trendet e fundit të modës në botë, pasi ndryshe nga kur ishte ministër, tashmë është vënë re rritja e mjekrës, e cila e bën edhe më hijerëndë.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas