Aktualitet

Dortmund “bind” Sanchon të qëndrojë, do stërvitet nga një superseksi (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:45 - 26/09/20 |
mapo.al

Skuadra gjermane e Dortmund ka emëruar si stërvitëse të vrapimit një prej atleteve më seksi të botës, dhe kjo ka bërë që në rrethet e skuadrës angleze të Manchester United të thonë se po bën gjithçka për të mbajtur në skuadër të kërkuarin prej tyre, Jadon Sancho.


21-vjeçarja Alica Schmidt ka fituar medalje të argjendtë për Gjermaninë në garën stafetë 4×400 në 2017 si dhe ka marrë medalje bronzi këtë vit në olimpiadën e U23-vjeçarëve.


Biondja bukuroshe është quajtur “Atletja më seksi në botë” nga revista australiane ‘Busted Coverage’ dhe nisur të japë sesione trajnimi për yjet e Dortmund në kompleksin e tyre sptërvitor.<
>
Alica Schmidt 1 Alica Schmidt 2 Alica Schmidt 3 Alica Schmidt 4 Alica Schmidt 5 Alica Schmidt 6 Alica Schmidt 7

Ajo performon vrapime e ushtrime “stretching” dhe është vlerësuar për aftësitë atletike, por prezenca e saj mes shumë burrave ka bërë të lindin shumë thashetheme.

Lexo edhe :  Haaland merr për dore Dortmund, Sherifi surprizon Shaktarin


Skuadra e Manchester United kërkon prej kohësh në skuadër anglezin e Dortmund, Sancho dhe emërimi i bukuroshes në skuadër është quajtur prej tyre një “taktikë e ulët”.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas