ShowBizz

Drejt martesës së tretë! Pas dy vitesh lidhje, fejohet aktorja seksi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:45 - 20/05/19 |
ro ot

Aktorja e njohur Scarlett Johansson duket se është drejt martesës së saj të tretë. Ylli i filmit “Avengers:Endgame” dhe Colin Jost e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dy vjeçare në fejesë, bën me dije “Associated Press”. Ndonëse nuk është komunikuar asnjë datë martese, kjo e fundit pritet të ndodhë shumë shpejt.


“Scarlett dhe Colin janë të dashuruar dhe ndajnë shumë interesa të përbashkëta, si dhe të njëjtin sens humori”-është shprehur një burim, duke shtuar se Scarlett është shumë e lumtur.


Kjo do të jetë martesa e parë për yllin e “Saturday Night Live” dhe e treta për aktoren Johansson. Çifti e pati debutimin e parë në publik në nëntor të 2017-ës, ndërsa së fundmi morën pjesë në premierën “Avengers: Endgame” në Los Angeles.34-vjeçarja u divorcua nga bashkëshorti i saj i dytë, Romain Dauriac në shtator të vitit 2017.Me të, Johansson ka një vajzë 4-vjeçare të cilën e kanë quajtur Rose. Ndërsa më parë, ajo ka qenë e martuar me aktorin Ryan Reynolds, për një periudhë prej dy vjetësh (shtator 2008-dhjetor 2010).
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas